KINNITAN, ET OLEN VÄHEMALT 18 AASTAT VANA! 

 

Jah, kinnitan!
Ei, olen noorem!

Juurdepääs keelatud

Teie juurdepääs on Teie vanuse tõttu piiratud!

Tarnetingimused

GB6 Lounge e-poest saab pakke tellida Eesti Vabariigi aadressidele.

Valida saab 2 erineva transpordiviisi vahel:

Itella SmartPOST pakiautomaat - hind 4.99€ 
Tooted jõuavad Teie valitud pakiautomaati 3-7 päeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest.

Tulen ise järele - Tasuta! 

Ehitajate tee 114, 6. Korrus - Ise järele tulemise tarneviisi puhul võtame kliendiga personaalselt ühendust ja lepime kokku kätte saamise aja. 

1. Peale Müügilepingu jõustumist toimetatakse Kaup Ostjale tema poolt tellimuse vormistamisel märgitud tarneviisil. Müügileping loetakse sõlmituks alates arve järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Goldberger OÜ(Müüja) arvelduskontole.

2.Kaup toimetatakse kohale kliendi poolt valitud pakiautomaati 3-7 päeva jooksul.  

3. Kui Ostja poolt tellitud Kaup ei ole laos ja see tellitakse spetsiaalselt tarnijalt, ning selgub, et Müüjast mitteolenevatel asjaoludel ei ole võimalik tellimuses märgitud tarneajaks Kaupa kohale toimetada, siis Müüja teavitab sellest Ostjat tema poolt tellimuse vormistamisel märgitud telefoni või e-posti teel 3 tööpäeva jooksul alates Müügilepingu jõustumisest.

 3.1. Juhul, kui Ostja ei ole Kauba kohaletoimetamise pikenemise tõttu huvitatud enam toote ostmisest, siis on Ostjal õigus oma tellimus tühistada ning Müüja tagastab Ostjale tema poolt tasutud summa koos transpordi maksumusega.

3.2. Ostjal on õigus peale Kauba eest tasumist, kuid enne Kauba kohaletoimetamist, oma tellimus tühistada, saates selle kohta vastava avalduse koos tellimuse numbri ja arvelduskonto numbriga Müüja e-maili aadressile epood@goldberger.ee või helistades telefonil 53946009.

6. Ostjal tuleks tellimuse vormistamisel jälgida esitatavate kontaktandmete õigsust, et vältida viivitusi ja arusaamatusi Kauba kohaletoimetamisel. Müüja ja kullerfirma ei vastuta Kauba kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus oli tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsuses või ebaõigsuses.

7. Ostjal tuleb vigastatud, rikutud või riknenud Kaubast teavitada Müüjat e-posti aadressil epood@goldberger.ee või helistades telefonile 53946009

8. Tarnetingimused kehtivad vaid Eesti Vabariigi territooriumil. Välismaale tellimise soovi korral tuleks ühendust võtta Müüjaga epood@goldberger.ee.

9. Tellides kauba endale lähimasse pakiautomaati või kaubale ise järele tulles aadressile ehitajate tee 114, 6.korrus, peab klient paki kättesaamiseks tõendama, et on vähemalt 18 aastane. Pakiautomaadist pakisaamisel saab klient enda vanust tõendada id-kaardi alusel. Pakile ise järele tulles saab klient tõendada enda vanust id-kaardi, juhiloa või passiga.  

 

 

 

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.